Jak skutecznie odzyskać dług?

Twój dłużnik opanował do perfekcji sztukę manipulacji. Radzi sobie doskonale dzięki zaufaniu ludzi takich jak Ty. Może nawet działa pod nowym szyldem i na innych testuje swoje sztuczki. Każdego na Twoim miejscu rozsadzałaby złość. Wyobraź sobie, że można zmienić złość w satysfakcję. Już 8,9mld zł odzyskanych długów w ciągu zaledwie 7 lat – bez udziału prawników. windykatorów czy komorników. I magiczne słowa które czynią takie „cuda” – Krajowy Rejestr Długów

Dlaczego inni już odzyskali swoje długi? Bo odważyli się powalczyć o swoje - nie za pomocą gróźb, lecz argumentów. Uświadomili nierzetelnym kontrahentom, jak trudno jest prowadzić działalność biznesową, gdy inni wiedzą, kto płacić nie lubi. Dowiedz się, jak wpis do bazy KRD utrudni życie Twojemu dłużnikowi.

Odzyskaj stare długi

Komornik sobie nie poradził ? Mamy na to sposób! Czy pamiętasz o nieodzyskanych należnościach sprzed 2, 5 czy 10 lat? Ile ich jest? Co się z nimi dzieje? Nie muszą być stracone! Pewnie, po zaliczeniu ich jako stracone, zapomniałeś o nich, a dokumentacja o tych sprawach spoczywa zakurzona w archiwum. Twój dłużnik wie o tym i śpi spokojnie. Być może pora zakłócić jego spokój. Do naszego Rejestru możesz dopisać sprawy nawet sprzed 10 lat. Tych pieniędzy już nie oczekujesz. Mogą być Twoim dodatkowym dochodem - tym przyjemniejszym, że niespodziewanym. Jako bonus będziesz miał satysfakcję - Twój dłużnik na pewno nie będzie już spał spokojnie.

Świadczymy na szeroką skalę usługi polegające na zbieraniu i udostępnianiu informacji o firmach i osobach fizycznych, które nie mają w zwyczaju regulowania swoich zobowiązań płatniczych. Ponieważ te informacje są wykorzystywane w działalności m.in. takich instytucji jak banki, firmy leasingowi czy operatorzy telefonii komórkowej, więc wpis do naszego Rejestru jest traktowany jako poważny argument na rzecz uregulowania należności. Nie czekaj więc do następnego roku tylko już teraz rozwiąż swoje problemy z dłużnikami.

Według przeprowadzonych badań 58% dłużników po otrzymaniu wezwania do zapłaty, zawierającym ostrzeżenie o możliwości dopisania ich do długu Krajowego Rejestru Długów, spłaca swoje zobowiązania. 27% dłużników spłaca swoje długi po umieszczeniu ich w Krajowym Rejestrze Długów i wysłaniu powiadomienia o dopisaniu ich do Rejestru.

Rzetelna Firma - dołącz do rzetelenych przedsiębiorstw

W ubiegłym roku ruszyła promocja programu Rzetelna Firma prowadzonego pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, który rekomenduje współpracę wyłącznie z Rzetelnymi Firmami. Jeśli chcesz budzić zaufanie klienta zdobądź świadectwo swojej wiarygodności! Stworzyliśmy program, który pozwala każdej firmie 24 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu, udowodnić funkcjonowanie wg etycznych zasad prowadzenia biznesu.

 

 

 

Partnerami internetowymi serwisu Odzyskamy.eu jest: PomorskieFirmy.pl oraz blog finansowy Banki24 finanse i pieniądze